“Ti je bossi”/ Rudina Dembacaj publikon mesazhet e dashurisë me Mark Frrokun, por pendohet dhe…

Sapo bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, Rudina Dembacaj nuk e ka më problem që me ndjekësit të ndajë foto romantike me të. Madje së fundmi ajo ka shkuar edhe më larg, duke publikuar edhe bisedat që bën me partnerin.

Aktorja dhe moderatorja e njohur ka postuar në “Instastory” një bisedë të bërë me Frrokun, por më pas është penduar dhe e ka fshirë.
Duke folur në lidhje me punën e tyre, Rudina duket se i bindet Markut, kur i thotë ti je bosi, por pastaj “kthen mendje”, duke i thënë se ajo është bosi.
Por si i përgjigjet Mark Frroku? Shkurt: “Të dua”. Me këtë bisedë, Rudina tregoi se sa të dashuruar janë me njëri-tjetrin.

Foto 1 nga 14

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button