Reperi amerikan i “çmendur” pas këngëtares shqiptare: Më imagjino mbi trupin tënd

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Playa”. Ajo vjen në bashkëpunim me Young Noble, reperin e grupit të 2Pac “Outlawz”.
Në një intervistë për “Prive”, Flaka tregoi se bashkëpunoi shumë lehtë me Young Noble dhe ai pranoi brenda 24 orëve të bënin këngën. Mirëpo pasi është njohur me Flakën, reperi amerikan duket se është çmendur pas saj sepse në tekstin e këngës tërheq vëmendjen një pjesë ku ai shprehet: “Flaka Krelani, më imagjino mbi trupin tënd”.
Mbi këtë pjesë, Flaka u shpreh në intervistë: “Meqenëse është love story, ka pasur edhe ai të drejtën ta shpreh imagjinatën e tij, meqë nuk më ka parë live e lashë”.

Foto 1 nga 16

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button