World

Pas fotove romantike me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka diçka për t’i thënë ish-bashkëshortit (FOTO)

Rudina Dembacaj paraditen sotme e ka kaluar me Aleksandrin dhe me vajzën e tyre, Viktorian.
Të tre kanë qenë nga Liqeni Artificial, ku kanë kaluar disa momente së bashku.
Dembacaj ka vendosur që t’ia dedikojë paraditen e së dielës të dyve, ndërsa ka lënë mënjanë për pak kohë, dashurinë e saj të re, Mark Frrokun.
Ish-bashkëshorti, postoi një fotografi në Instagram, me titullin: “Gjejeni kush e bëri këtë foto?
E një nga komentet ishte i Rudinës: “Babo”.

Foto 1 nga 10

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Lini një Përgjigje

Back to top button