Parada e së enjtes/ Burrat rrinë ‘gatitu’ para ministres, deputetja vjen me atlete

Kuvendi i Shqipërisë zhvillon sot seancën e radhës plenare dhe si çdo të enjte, nuk mungon as “gara” në veshje dhe ekspozimi para kamerave.
Makinat e shtrenjta dhe veshje shik, janë kthyer në normalitet tashmë, ashtu siç po kthehet në trend stili i Ramës për atletet e bardha. Sot e kishte kopjuar një nga deputetet.
Kuvendi pritet të ‘rrëzojë’ sot sërish presidentin Ilir Meta për paketën anti-shpifje.
Në diskutim do të hidhet edhe projektligji për kontrollin dhe disiplinimin e punimeve të ndërtimit, ku pritet të propozohen disa masa shtrënguese mbi kriteret e këtij sektori pas dëmtimit të banesave nga tërmeti i 26 nëntorit.

Foto 1 nga 26

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button