Life Style

Në shtrat të zhveshur/ Zbulohen fotot intime të këngëtarit shqiptar me vajzën e Delijorgjit

Nuk ka më dyshime! Alban Ramosaj dhe modelja bukuroshe Niki Delijorgji janë në një marrëdhënie. Ishte kjo e fundit që nxiti thashethemet për lidhje kur tha se këngën Albani ia kishte dedikuar asaj.
Nga ana tjetër këngëtari e konfirmoi këtë lidhje në një emision televiziv. I pyetur nëse vërtetë i ka ‘rënë në kokë’ për Nikin, Albani nisi të qeshë dhe preku një nga emoji-të me zemra që kishte mbi tavolinë duke konfirmuar lajmin.
Tani duket se çifti nuk fshihen më dhe sot të dy kanë publikuar foto intime në shtrat. Fotot menjëherë kanë tërhequr shumë vëmendjen për faktin që Albani dhe Niki shfaqen në momente private.

Foto 1 nga 13

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button