Moderatorja shqiptare poston foton e nxehtë, e krahasojnë me yllin e filmave porno

Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Showbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në Hostel by Anabel dhe më pas si aktore në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme.
Së fundmi në një nga fotot provokuese të Megit ndjekës të shumtë e kanë krahasuar me aktoren e filmave për të rritur.
Megi, si një vajzë pa komplekse, nuk ka nguruar t’u kthej përgjigje.
“Kur kam qenë në klasë të parë dhe vura syzet optike të shoqës me tha një djalë që ngjaja si aktore pornoje. Mos më pyet pse e dinte ai këtë, por sa shumë mund të kuptosh për djemt shqiptar nga kjo histori e shkurtër”

Foto 1 nga 16

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button