Tech

Me syze dielli dhe kapele/ Kush është agjentja misterioze që do fundosë “kokat e krimit”

Një ditë pas sekuestrimit të pasurisë së Hajrajve në Shijak, Operacioni Forca e Ligjit ka nisur vrullshëm edhe ditën e sotme.
Me anë të një komunikate zyrtare, agjentja e OFL bëri me dije se ditën e sotme u ka nisur formularin për të justifikuar pasurinë, Lulzim Berishës, ish-kreu i bandës së Durrësit dhe Ardian Çapjas në Elbasan.
Për 48 orë, Forca e Ligjit kërkon që të justifikojnë pasurinë në të kundërt do të sekuestrohet. Por, ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte mënyra se si u paraqit agjentja. Ajo u shfaq me syze dielli e kapele në kokë dhe dukej e vështirë të bëhej identifikimi i saj.

Foto 1 nga 6

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Lini një Përgjigje

Back to top button