Krah për krah me të dashurën e Ronaldos/ Alketa Vejsiu nxjerr foton me Georginën

Alketa Vejsiu ishte në qendër të vëmendjes së të gjithë mediave e rrjeteve sociale, jo vetëm në Shqipëri, por edhe Itali.
Moderatorja shqiptare i mahniti të gjithë me elokuencën e saj në të folur dhe me paraqitjen që do të mbahet mend gjatë në historinë e Sanremos.
Ajo ishte përzgjedhur si njëra nga prezantueset që moderoi Sanremo-n në krah të producentit ekzekutiv, Amadeus.
Një tjetër e ftuar speciale në këtë eveniment ishte edhe Georgina Rodriguez, e cila ka arritur famë të madhe falë lidhjes me superyllin portugez të futbollit, Cristiano Ronaldo.
Pak momente më parë. Alketa ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me brunen bukuroshe. “Me të mahnitshmen Georgina Rodriguez, duke ndarë skenën së bashku”, shkruan ndër të tjera moderatorja shqiptare.

Foto 1 nga 25

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button