Tech

FOTOT/ Rama i lumtur bashkë me Lindën dhe Rean, në ekspozitën e Gregut

Kryeministri Edi Rama është shkëputur  nga të gjitha impenjimet për të marrë pjesë në një moment vërtetë të veçantë për familjen e tij. Djali i tij, Greg Rama hapi pasditen e djeshme ekspozitën e dytë të tij personale, ku të pranishëm ishin si Edi Rama, ashtu edhe Linda bashkë me vajzën e tyre Rea.
Sikurse mund të shihni edhe nga këto foto, Rama duket vërtet krenar për të birin i cili po ndjek pasionet e tij në fushën e artit.

Foto 1 nga 8

.

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Lini një Përgjigje

Back to top button