Life Style

Ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë/ Me tuta dhe pa makijazh, Rita Ora duke bërë pazar

E nisi vitin 2020 me disa poza mjaft seksi e provokuese, duke i lënë të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe elegancën e saj. Është fjala për Rita Orën, e cila ditën e enjte është fotografuar teksa bënte pazarin në Los Angeles.
29-vjeçarja u shfaq e veshur mjaft sportive me një palë tuta, bluzë të bardhë me kapuç si dhe me një palë atlete.
Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” në një foto shfaqet teksa mban karrocën që do vendosë produktet që do të blejë. Ndërsa në të tjera, Rita është fotografuar me telefon në dorë, e duket se po i shkruan dikujt.

Foto 1 nga 20

Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://thashetheme.vip

Related Articles

Lini një Përgjigje

Back to top button