Tech
  30 Shtator, 2022

  Alice and Caterpillar

  Appearing in Chapters Four and Five, the Caterpillar (also known as Russel) is a hookah-smoking…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  “Të rrish me Encën dhe të puthësh Arjolën…”, Ermali zbulon a ishte Ami xheloze për aktoret

  Ermal Mamaqi ka folur së fundmi në lidhje me xhelozinë e bashkëshortes, Amarda Toska, për…
  Business
  22 Janar, 2021

  Juristja s*ksi shqiptare zbulon shifrën marramendëse që i kanë ofruar në këmbim të favoreve s*ksuale

  Redona Koçi e cila njihet si “juristja seksi”, ka qenë ditën e sotme e ftuar…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  ‘Njerëz perversë’, aktorja e dashur tropojane: Ja pse u masturbova në skenë

  Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”,…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  Rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit/ Filmi, pikturat e Edit në shtëpinë e saj dhe mesazhi për Linda Ramën

  35 vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…
  Tech
  22 Janar, 2021

  Me syze dielli dhe kapele/ Kush është agjentja misterioze që do fundosë “kokat e krimit”

  Një ditë pas sekuestrimit të pasurisë së Hajrajve në Shijak, Operacioni Forca e Ligjit ka nisur…
  22 Janar, 2021

  Alketa Vejsiu shfaqet në Sanremo dhe nuk i pushon goja duke folur

  Alketa Vejsiu u ngjit sonte në skenën e madhe të festivalit të muzikës “Sanremo”. Moderatorja…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  Ndryshimi i pabesueshëm, presidentja e parë shqiptare nuk njihet më

  Deri para pak vitesh, ajo ishte e para presidente shqiptare. Sot, Atifete Jahjaga është një…
  World
  22 Janar, 2021

  “Nuk kam pasur dashnor”/ “Plas” sherri mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës: Të kam pa…

  Robert Berisha ishte i ftuar sot në “E diell”, ku foli për deklaratën që bëri…
   Tech
   30 Shtator, 2022

   Alice and Caterpillar

   Appearing in Chapters Four and Five, the Caterpillar (also known as Russel) is a hookah-smoking insect who meets Alice after she has…
   Life Style
   22 Janar, 2021

   “Të rrish me Encën dhe të puthësh Arjolën…”, Ermali zbulon a ishte Ami xheloze për aktoret

   Ermal Mamaqi ka folur së fundmi në lidhje me xhelozinë e bashkëshortes, Amarda Toska, për skenat romantike në filmin “I…
   Business
   22 Janar, 2021

   Juristja s*ksi shqiptare zbulon shifrën marramendëse që i kanë ofruar në këmbim të favoreve s*ksuale

   Redona Koçi e cila njihet si “juristja seksi”, ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin “Pop Culture”. Gjatë…
   Back to top button