Tech
  1 javë më parë

  Alice and Caterpillar

  Appearing in Chapters Four and Five, the Caterpillar (also known as Russel) is a hookah-smoking…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  “Të rrish me Encën dhe të puthësh Arjolën…”, Ermali zbulon a ishte Ami xheloze për aktoret

  Ermal Mamaqi ka folur së fundmi në lidhje me xhelozinë e bashkëshortes, Amarda Toska, për…
  Business
  22 Janar, 2021

  Juristja s*ksi shqiptare zbulon shifrën marramendëse që i kanë ofruar në këmbim të favoreve s*ksuale

  Redona Koçi e cila njihet si “juristja seksi”, ka qenë ditën e sotme e ftuar…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  ‘Njerëz perversë’, aktorja e dashur tropojane: Ja pse u masturbova në skenë

  Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”,…
  Life Style
  22 Janar, 2021

  Rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit/ Filmi, pikturat e Edit në shtëpinë e saj dhe mesazhi për Linda Ramën

  35 vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…
  Tech
  22 Janar, 2021

  Me syze dielli dhe kapele/ Kush është agjentja misterioze që do fundosë “kokat e krimit”

  Një ditë pas sekuestrimit të pasurisë së Hajrajve në Shijak, Operacioni Forca e Ligjit ka nisur…
  22 Janar, 2021

  Alketa Vejsiu shfaqet në Sanremo dhe nuk i pushon goja duke folur

  Alketa Vejsiu u ngjit sonte në skenën e madhe të festivalit të muzikës “Sanremo”. Moderatorja…
  22 Janar, 2021

  Ndryshimi i pabesueshëm, presidentja e parë shqiptare nuk njihet më

  Deri para pak vitesh, ajo ishte e para presidente shqiptare. Sot, Atifete Jahjaga është një…
  World
  22 Janar, 2021

  “Nuk kam pasur dashnor”/ “Plas” sherri mes Alesia Bamit dhe Robert Berishës: Të kam pa…

  Robert Berisha ishte i ftuar sot në “E diell”, ku foli për deklaratën që bëri…
   Tech
   1 javë më parë

   Alice and Caterpillar

   Appearing in Chapters Four and Five, the Caterpillar (also known as Russel) is a hookah-smoking insect who meets Alice after she has…
   Life Style
   22 Janar, 2021

   “Të rrish me Encën dhe të puthësh Arjolën…”, Ermali zbulon a ishte Ami xheloze për aktoret

   Ermal Mamaqi ka folur së fundmi në lidhje me xhelozinë e bashkëshortes, Amarda Toska, për skenat romantike në filmin “I…
   Business
   22 Janar, 2021

   Juristja s*ksi shqiptare zbulon shifrën marramendëse që i kanë ofruar në këmbim të favoreve s*ksuale

   Redona Koçi e cila njihet si “juristja seksi”, ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin “Pop Culture”. Gjatë…
   Back to top button